به گزارش ایرنا ، در این مراسم که روز چهارشنبه و با حضور هزاران نفر از حامیان روحانی در سالن ورزشی شهدای هفتم تیر قرچک برگزار شد، بسیار از جوانان شهرستان با توزیع گل بین مردم، شادی خود را از پیروزی نامزد مورد حمایتشان در انتخابات ریاست جمهوری ابراز کردند.
بسیاری از مردان، زنان و جوانان قرچکی با بستن پارچه های سبز و بنقش بر دستان خود، حمایت خود را از دولت منتخب اعلام کردند.
بسیاری از خانواده ها با فرزندان کوچک خود در حالی که بادکنک های بنقش در دست داشتند در این مراسم شرکت کرده بودند.
فرماندار و تنی چند از مسئولان شهرستان قرچک نیز در این مراسم حضور داشتند.
مردم قرچک در این مراسم با نوشتن صدها نامه به رئیس جمهور، از وی خواستند که ضمن حضور در شهرستان قرچک و دیدار با مردم این دیار، از نزدیک با مشکلات آن ها آشنا شود.
فرماندار قرچک در این مراسم گفت: مردم ایران به عنوان ولایت مداران واقعی با حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری ثابت کردند که همواره پشتیبان نظام هستند.
مسعود مرسل پور افزود: انتخابات 29 اردیبهشت ثابت کرد که نظام همواره از پشتیبانی مردم برخوردار است و جمهوری اسلامی قدرت خود را به واسطه حضور مردم به دست آورده است.
وی تصریح کرد: مسئولان باید در مقابل این حضور مردم ، خدمات بی شائبه خود را همچون سه سال و نیم گذشته به مردم ارائه کنند تا گوشه ای از تلاش های آنان جبران شود.
وی گفت: رقابت و انتخابات تمام شد، باید امروز این رقابت به رفاقت تبدیل شود و همه دست به دست هم به آبادانی کشور کمک کنند.
در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری 121 هزار و 30 نفر از مردم قرچک در انتخابات شرکت کردند که از این تعداد ، 59 هزار و 323 نفر به روحانی رأی دادند.
قرچک با 280 هزار نفر جمعیت در 30 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
خبرنگار: سید حسن میری - انتشار: محمد آجورلو
تهرام/7254//1348
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.