اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، محمدرضا یوسفی روز سه شنبه در جلسه توجیهی نامزدهای انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا که در کانون هدایت ورامین برگزار شد اظهار کرد: این که بیش از 98 درصد از مردم ایران اسلامی در انتخابات 12 فروردین 1359 به نظام مقدس جمهوری اسلامی رأی آری داده اند نشان می دهد که آحاد مردم به این نظام الهی پایبند بوده و به ارزش های آن وفادارند.
وی گفت : بزرگترین افتخار نظام این است که مردم آزادانه ، ارکان نظام را با رأی مستقیم خود انتخاب می کنند که این اوج مردم سالاری دینی نظام است.
وی افزود : پیشرفت ها و دستاوردهای نظام به این خاطرحاصل شده که مردم به دور از گروه بندی های سیاسی در تمامی صحنه های اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی حضور داشته اند و از ارزش هایی که به واسطه خون هزاران شهید به دست آمده حراست کرده اند.
یوسفی اظهار کرد: مهمترین اصل در تمامی عرصه ها ، حفظ نظام است و نباید با درگیر شدن در حاشیه ها و لفاظی های سیاسی از این اصل غافل شویم ، تلاش همه در جریان انتخابات می باید به حضور حداکثری مردم در این عرصه مهم سیاسی منجر شود.
وی گفت : تمامی مسئولان و دولت مردان در طول دوران خدمت خود ، تلاش داشته اند تا مشکلات مردم را برطرف و راه تعالی و پیشرفت نظام را هموار سازند و ممکن است در طول این مسیر با کاستی هایی نیز همراه باشند.
رئیس حوزه انتخابیه ورامین گفت : این که برخی از افراد می گویند که یک شبه مشکلات شهرها و یا کشور را برطرف می کنند حرفی است که با واقعیت منافات دارد ، همه افراد و نامزدها می باید با پرهیز از شعارزدگی و با بیان واقعیت های جامعه ، در صدد رفع مشکلات بر آمده و بهترین خدمات را به مردم ارائه کنند.
وی تأکید کرد: حل مشکلات با معجزه میسر نمی شود ، بلکه به تلاش ، همت و همدلی و وقت گذاری مردم و مسئولان نیاز دارد.
فرماندار ورامین گفت : هدف اصلی تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات ، مشارکت حداکثری مردم در این رویداد مهم سیاسی است و این امر تا زمانی که افراد به اخلاق پایبند نباشند میسر نمی شود.
وی افزود : نامزدهای انتخابات شورای اسلامی می باید در سایه رقابت سالم و دوستانه و پرهیز از تخریب و جناح بندی های سیاسی ، تنها به بیان عملکرد و برنامه های خود برای رفع مشکلات جامعه بپردازند.
یوسفی گفت : نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت خون هزاران شهید به دست آمده و امنیتی که امروز همه جامعه از آن برخوردارند به واسطه این مهم به دست آمده است.
وی یکی از مهمترین ارکان توسعه را پایبندی به اخلاق اعلام کرد و افزود : اگر ارزش های اخلاقی که دین مبین اسلام بارها به آن تأکید کرده جابجا شود ، رشد و بالندگی و توسعه جامعه هیچ گاه محقق نمی شود.
فرماندار ورامین تصریح کرد: شوراهای اسلامی از ظرفیت بسیار بالایی برخوردارند که با استفاده از آن می توان تمامی مشکلات را با کمک و همراهی مردم برطرف کرد.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی ، 29 اردیبهشت امسال برگزار می شود.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روزی با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: سید حسن میری انتشاردهنده: موسی فعالیان
تهرام/7254 / 1539
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.