اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از فرمانداری ری، هدایت الله جمالی پور در مراسم تجلیل از مقام معلم گفت: صداقت، اصل اساسی و ذاتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و برای این که اعتماد مردم به این نظام خدشه وارد نشود، مسئولین باید با آنها صادق باشند.
وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر حضور پرشور افکار و سلایق مختلف در عرصه انتخابات، اظهار داشت: این تاکید مقام معظم رهبری، مبیّن این است که مردم پشتوانه این نظام هستند و با انتخاب مستقیم و غیر مستقیم مسئولین، در تصمیم گیری های و سیاستگزاری های کلان، دخالت داشته و بر آنها نظارت دارند.
جمالی پور بر اهمیت نقش مردم در منظومه فکری حضرت امام خمینی (ره) نیز اشاره کرد و گفت: امام به مردم اعتماد داشت، در هنگام تعیین نوع حکومت به مردم مراجعه کرد و از میان مدل های مختلف حکومتی که پیشنهاد شده بود، «جمهوری اسلامی» را به همه پرسی گذاشت و در بحبوحه جنگ نیز با اعتماد به جمهور مردم، باعث شد تا سرنوشت جنگ به نفع ملت ایران تغییر کند.
وی انتخابات های پیش رو را بزنگاهی مهم در تاریخ سیاسی کشور توصیف کرد و گفت: از افتخارات نظام این است که مردم همیشه در مواقع حساس با تمام وجود حضور یافته اند.
جمالی پور گفت: در این انتخابات نیز مردم برنامه های کاندیداهای مختلف را به دقت بررسی و ارزیابی خواهند کرد و با تدبیر و عقلانیت برنامه های عقلانی و عملیاتی را از شعارهای احساسی و غیر قابل اجرا تمیز خواهندو با حضوری شکوهمند در پای صندوق های رای، آینده ای پر امید و با نشاط را برای ایران رقم خواهند زد.
6139
انتشاردهنده: محمد بیدارمنش
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.