اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، رضا گل محمدی روز پنجشنبه در آئین بهره برداری از استادیوم 5 هزار نفری پاکدشت که با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان صورت گرفت اظهار کرد: اجرای پروژه های استادیوم ورزشی در مناطق مختلف استان تهران ، یکی از مهمترین برنامه دولت یازدهم بوده که با پیگیری و مساعدت مسئولین ، بسیاری از این پروژه ها در حال اجرا می باشد.
وی افزود: به غیر از ورزشگاه 5 هزار نفره شهدای پاکدشت ، 5 ورزشگاه دیگر در شهرسان های اسلامشهر ، پیشوا ، ملارد ، شهریار و بهارستان در حال اجراست و فاز نخست این پروژها طی امسال به بهره برداری می رسد.
وی گفت : استادیوم ورزشی اسلامشهر به طور کامل احداث و ظرفیت 5 هزار نفره آن تکمیل شده و به زودی با حضور مسئولان عالیرتبه نظام مورد بهره برداری قرار می گیرد.
گل محمدی بیان کرد: علاوه بر استادیوم ورزشی ، چندین سالن ورزشی چند منظوره و چندین استخر در مناطق مختلف استان تهران در دست احداث است که به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرد.
وی در خصوص استادیوم شهدای پاکدشت گفت: کلنگ احداث این پروژه در سال 88 به زمین زده شد که با همت دولت یازدهم ، فاز نخست آن شامل زمین چمن مصنوعی ، پیست دو و میدانی ، سیستم نور ، رختکن ، سرویس های بهداشتی ساختمان اداری به بهره برداری رسید .
مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران افزود : ظرفیت کامل این ورزشگاه تا پایان سال جاری به بهره بردای می رسد.
وی گفت : با وجود آن که استان تهران از لحاظ سرانه ورزشی با مشکلاتی مواجه است ولی پاکدشت با 83 صدم سانتی متر سرانه ورزشی ، از شرایط بهتری نسبت به سرانه ورزشی استان تهران برخوردار است.
پاکدشت در 20 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: سید حسن میری انتشاردهنده : موسی فعالیان
تهرام/7254 / 1539
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.