اخبار مرتبط

سرهنگ محمدحسن محمدی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی کسب اطلاع از وقوع یک فقره آدم ربایی و ربوده شدن مادر و دختری در بخش رودهن شهرستان دماوند، تیمی مجرب از ماموران پلیس آگاهی برای شناسایی متهمان و آزادی گروگان ها تشکیل و بلافاصله کار خود را آغاز کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان دماوند افزود: با توجه به شناخت کامل ماموران از جغرافیای محل وقوع جرم، تحقیقات و بررسی پلیسی مشخص شد، علت و انگیزه این آدم ربایی اختلافات خانوادگی بوده است.
وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات پلیسی و با به کارگیری تمام امکانات، موفق شدند هویت و مخفیگاه آدم ربایان را شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیر کننده، هشت آدم ربا را دستگیر و هر 2 گروگان را آزاد کنند.
محمدی با اشاره به اعتراف متهمان به بزه انتسابی خود مبنی بر اختلافات خانوادگی، گفت: پلیس اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان، نظم و امنیت عمومی و آسایش شهروندان را بر هم زنند و در صورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع می کند.
وی گفت: این متهمان پس از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند تا قانون به پرونده آن ها رسیدگی کند.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: الهام حیدری انتشاردهنده: موسی فعالیان
تهرام/7246/ 1539
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.