اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از اداره کل روابط عمومی شورای اسلامی شهر تهران، محمد سالاری روز یکشنبه در سیصد و سی و پنجمین جلسه غیرعلنی شورا با اشاره به جلسات مشترک بین کمیسیون شهرسازی و معماری و کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران اظهار کرد: در جلسات مختلف به این نتیجه رسیدیم که تداوم اجرای مجوز برج باغ ها خسارات جبران ناپذیری به شهر تهران وارد می کند.
وی گفت: پیشنهاد می کنیم لغو این مصوبه در دستور جلسه شورای شهر قرار گرفته و ساخت و ساز در باغات در حد تراکم املاک مجاور باشد.
*اعتراض به تغییر نام فلکه اول و سوم تهرانپارس
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی و معماری شورای شهر تهران همچنین به تغییر نام میدان فلکه اول و سوم تهران پارس انتقاد کرد و گفت: اسم های پیشنهاد شده برای میادین اول و سوم تهرانپارس از سوی کمیته نامگذاری اسامی مورد احترام و از باورهای دینی همه ما است و بهتر است امکانی بهتر و در خور شان این اسامی برای آنها در نظر گرفته شود.
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه تمامی شهروندان تهرانی و مردم سراسرکشور دهه های مختلف با اسامی فلکه اول تا چهارم تهرانپارس مانوس شده اند تغییر این اسامی به هیچ عنوان مصلحت نیست.
وی اظهار کرد: از زمان طرح این نام ها ساکنان این مناطق طومارهای اعتراض خود را به دفتر چند عضو شورا ارسال کرده اند.
بر اساس این گزارش با اعضای شورای شهر تهران در جلسه هفته گذشته این شورا به پیشنهاد کمیسیون نامگذاری مبنی بر تغییر نام میادین فلکه اول و سوم تهرانپارس به سجادیه و قمربنی هاشم، رای دادند.
* برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: معصومه آقا امینی انتشاردهنده: موسی فعالیان
تهرام/7244/ 1539

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.