اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری 125، مدیر منطقه 8 عملیات سازمان آتش نشانی تهران که در محل حادثه حضور داشت اعلام کرد: حوالی ساعت 12 امروز با تماس شاهدان ماجرا به سامانه 125 بلافاصله ماموران ایستگاه های 117 و 48 و نیز با توجه به دریافت خبر محبوس شدن افراد در داخل ساختمان، تیم نجات 2 به همراه نردبان هیدرولیکی، تشک نجات و خودرو حامل دستگاه تنفسی به محل حادثه در منطقه پاسدار گمنام، خیابان پرستار اعزام شدند.
عزیز غلامی افزود: طبقه دوم یک ساختمان پنج طبقه دو واحدی به دلیل نامعلومی دچار آتش سوزی شد و شعله ها در حال سرایت به طبقات فوقانی بود که دود شدید حاصل از آن نیز تمام طبقات را در بر گرفته بود.
وی تصریح کرد: آتش نشانان با توجه به اعلام محبوس شدن افراد در داخل طبقات، پس از قطع برق و گاز ساختمان با تجهیزات لازم خود را به طبقه دوم رسانده و چند تیم دیگر برای نجات افراد در طبقات وارد عملیات شدند.
غلامی نسب ادامه داد: همزمان با کنترل، مهار و خاموش کردن آتش و جلوگیری از پیشروی آن، نجاتگران نیز موفق به خروج هشت نفر از ساکنان مرد و زن گرفتار از طریق پشت بام و راه پله ی خروجی از حیاط به خارج از ساختمان شدند که این افراد دچار دود گرفتگی شده بودند.
وی خاطرنشان کرد: نیروهای عملیات پس از لکه گیری و ایمن کردن محل، دودها را توسط فن های فشارمثبت به بیرون از ساختمان تخلیه کردند.
تهرام/7243//1348
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.