اخبار مرتبط

همایون دهاقین روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزد: تعرض به سپاه با ویژگی های برجسته و ممتاز و پاسداران فداکار و والا مقام که تمام امکانات و اهتمام خود را متوجه حفظ دستاوردهای نظام می کنند تنها نشان از کینه و حسادت سیاستمداران آمریکا دارد.
وی اظهار داشت: تروریستی قلمداد کردن بخش رسمی حاکمیت جمهوری اسلامی ایران از سوی حاکمیت کشور دیگر که البته تاکنون سابقه نداشته، نه عرفی و قانونی و نه شرعی و اخلاقی است.
این مقام مسئول ادامه داد: این اقدام ناشایست آمریکا قطعاً در عرف بین الملل نیز محکوم است و هیچ کجا نمی تواند جنبه قانونی پیدا کند.
معاون سیاسی - انتظامی فرمانداری شمیرانات اذعان داشت: شایسته است مسئولان در پاسخ به این اقدام آمریکا به دور از عجله با مطالعه بیشتر تصمیمی جامع و برازنده نظام مقدس جمهوری اسلامی اتخاذ کرده و موضع رسمی نظام از طریق مسئولان دیپلماسی اعلام شود.
به گزارش ایرنا، دولت آمریکا در هفته جاری سپاه پاسدارن جمهوری اسلامی ایران را به عنوان یکی از سازمان های تروریستی اعلام کرده که این اقدام واکنش های بسیاری را از سوی مردم و مسئولان به همراه داشت.
شهرستان شمیرانات متشکل از شهر شمیران و دو بخش لواسانات و رودبار قصران با جمعیتی افزون بر 600 هزار نفر در شمال و شمال شرقی تهران واقع شده است.
تهرام/9897//1348
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.