اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، شاهرخ جهانشاهی روز چهارشنبه در نشست کارگروه مبارزه با قاچاق کالا و ارز که با حضور اعضای این کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد با اشاره به اهمیت موضوع مبارزه با این مساله با توجه به شعار سال اظهار داشت: قاچاق کالا و ارز مشکلات عدیده ای را در بحث اشتغال و تولید به وجود می آورد و رونق تولید کاملا با قاچاق کالا در تضاد است چراکه موجب تحت تاثیر قرار گرفتن تولید و تعطیلی واحد های تولیدی میشود.
وی افزود: تمامی دستگاه ها باید نسبت به اقدامات ایجابی و سلبی اهتمام ورزند که اقدامات سلبی مربوط به دستگاه های قضایی و امنیتی است.
این مقام مسئول با بیان اینکه شهرستان دماوند در سال گذشته در حوزه عملکرد در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز به عنوان یکی از شهرستان های موفق استان بود، ادامه داد: قاچاق دام زنده از موضوعات مهم این حوزه محسوب میشود که با توجه به قرار گرفتن دماوند در دو محور مواصلاتی، به نهادهایی همچون پلیس راه، راهداری و نیروی انتظامی نسبت به انجام مراقبت های ویژه در خصوص حمل دام در این محور تاکید شده است.
معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان دماوند کالاهای سلامت محور را به عنوان یکی دیگر از موضوعات مهم دانست و تصریح کرد: با توجه به اهمیت این موضوع که به سلامت انسان مربوط است مقرر شد جلساتی به صورت منظم توسط شبکه بهداشت و درمان و اداره صنعت و معدن و تجارت انجام شود و کالاهای سلامت محور مورد بررسی قرار گیرد تا شاهد کمترین قاچاق کالای سلامت محور باشیم.
معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان دماوند تاکید کرد: شهرستان دماوند در سال گذشته کمترین میزان عرضه فرآورده های نفتی خارج از شبکه را در بین شهرستان های استان تهران داشته است.
تهرام/7246//6139
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.