اخبار مرتبط

مهدی صابری روز چهارشنبه در حاشیه معارفه نخستین سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران در شهر ری به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 512 هزار و 987 فقره پرونده در حوزه های کالا و خدمات، بهداشت و قاچاق کالا و ارز طی سال 97 به سازمان تعزیرات حکومتی وارد شده و مابقی این پرونده ها از سال 96 بجا مانده بود.
وی یاد آور شد: میزان پرونده های وارده به سازمان تعزیرات حکومتی در سال 97 نسب به مدت مشابه سال قبل از آن 14 درصد افزایش یافت.
صابری با اشاره به اینکه چهار هزار پرونده از سال 97 در سازمان تعزیرات حکومتی در نوبت رسیدگی قرار دارند، عنوان کرد: تمامی پرونده های وارده به این سازمان تا 2 ماه آینده تعیین تکلیف خواهند شد.
به گفته وی، در این مدت 87 هزار و 652 میلیارد ریال جریمه صادر شد که از این میزان چهار هزار و 160 میلیارد ریال وصول شده است.
صابری یادآور شد: 70 درصد پرونده های وارده به سازمان تعزیرات حکومتی کشور در حوزه اصناف، 20 درصد در حوزه قاچاق کالا و ارز و 10 درصد نیز در زمینه های بهداشتیتشکیل می دهد.
وی با بیان اینکه پرداخت یارانه به برخی کالاها از سوی دولت زمینه افزایش قاچاق برای افراد سودجو را فراهم می کند، ابراز کرد: کارکنان این سازمان در تمام نقاط کشور با هرگونه تخلفی در حوزه های مواد غذایی، بهداشتی، دارویی و قاچاق سوخت با متخلفان به شدت برخورد خواهند کرد.
3218/6003
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.