اخبار مرتبط

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ علی ولی پور گودرزی افزود: خانمی 50 ساله به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ شکایتی مبنی بر اینکه سارقی پس از ورود به خانه و سرقت، وی را مورد آزار و اذیت قرار داده است انجام داد.
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه سارق از طریق بالکن یکی از اتاق خواب ها وارد خانه شده بود اظهار داشت: پس از بستن دست و پای شاکیه با نوار چسب مستقیم به داخل اتاق خوابی که مقدار قابل توجهی طلاجات و وجوهات نقد در آن بود رفت.
وی ادامه داد: با توجه به اظهارات شاکیه کارآگاهان اطمینان پیدا کردند که سارق کاملا به شرایط زندگی و همچنین محل نگهداری طلاجات در داخل خانه آشنایی داشته است.
گودرزی با بیان اینکه با توجه به اظهارات شاکیه مدتی پیش جوانی حدودا 30 ساله برای نظافت چند روز در خانه وی حضور داشته است گفت: مشخص شد شاکیه بدون انجام هرگونه تحقیقات در خصوص این شخص و یا درخواست از شرکت های خدماتی اقدام به بکارگیری این جوان به عنوان کارگر منزل کرده است.
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود: کارآگاهان با بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته محدوده محل زندگی شاکیه موفق به شناسایی خودرو پراید سفید رنگ متهم در شب سرقت شدند و مالک خودرو را در شهرستان کرج شناسایی کردند.
وی با بیان اینکه سارق با نام امیرهوشنگ به عنوان نیروی خدماتی چند روز در منزل شاکیه مشغول به کار بوده است اظهار داشت: وی ابتدا منکر هرگونه سرقت و آزار و اذیت شد اما پس از پیدا شدن دستبند متعلق به شاکیه و همچنین اعلام نظریه پزشکی قانونی لب به اعتراف گشود و به سرقت و همچنین آزار و اذیت شاکیه اعتراف کرد.
گودرزی گفت: با اعترافات صریح متهم به سرقت و همچنین اقدام به آزار و اذیت وی جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.
تهرام/٣٢٢5//1348
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.