اخبار مرتبط

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی فرهنگسرای کار و تعاون، سید اسماعیل جعفرپور اظهارداشت: این جشنواره برای نهمین سال پیاپی با موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی، اقتصاد مقاومتی خوداتکایی، خودباوری، عزت ملی، کسب رزق حلال، کارآفرینی و حمایت از تولید داخلی در رشته های هنرهای تجسمی (طراحی، نقاشی، عکاسی و خوشنویسی)، صنایع دستی سنتی همچون سفال و سرامیک، گلیم بافی، ترمه دوزی، خراش فلزات، آبگینه و پتینه برگزار خواهد شد.
وی گفت: آثار فرهنگی و ادبی مانند مقاله، شعر و ترانه (غزل، قصیده) از آثار ارائه شده منظوم و منثور در این جشنواره خواهد بود.
رئیس فرهنگسرای کار و تعاون افزود: کارآفرینان در جشنواره فرهنگی هنری کارگر ایرانی برای دومین سال پیاپی می توانند ایده ها و محصولات تولیدی ثبت شده خود را اعلام کنند.
جعفرپور اظهارداشت: علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را تا دوم اردیبهشت به همراه رزومه، مشخصات شناسنامه ای و کد ملی، شناسنامه اثر، یک قطعه عکس 4*3، تلفن ثابت و همراه به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
وی گفت: نهمین جشنواره فرهنگی هنری کارگر ایرانی به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه 9، فرهنگسرای کار و تعاون و با همکاری و مشارکت ستاد مرکزی گرامیداشت هفته کارگر(خانه کارگر) و نهادهای مرتبط با کار و کارگر طراحی و برنامه ریزی شده و آیین اختتامیه، تکریم و تجلیل از کارگران هنرمند،10 اردیبهشت خواهد بود.
علاقه مندان برای شرکت در جشنواره می توانند آثار فرهنگی و ادبی خود را به پایگاه اینترنتی فرهنگسرای کار و تعاون kar.farhjangsara.ir بخش مسابقه و یا به آدرس اینترنتی jashnvareh.kargari@gmail.com و آثار هنری و کارآفرینی حجمی خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی بزرگراه یادگار امام(ره) جنوب، تقاطع خیابان هاشمی، پلاک 76، فرهنگسرای کار و تعاون ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن:66029060 تماس بگیرند.
تهرام/7245//1348
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.