اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، محمد امامی امین روز دوشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران افزود: زمانی که در ایستگاه های مختلف بابت یک کالا مالیات بر ارزش افزوده دریافت می شود، قیمت نهایی آن محصول افزایش می یابد.
وی یادآورشد: افزایش قیمت نهایی کالای تولید شده ایرانی موجب می شود این محصولات توان رقابت با کالای خارجی را از دست بدهند.
امامی امین اظهار داشت: دریافت مالیات بر ارزش افزوده موجب می شود تا در نهایت بیش از 35 درصد برای یک محصول مالیات دریافت شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و مدیریت منابع استاندار تهران گفت: در این استان باید به عنوان مطالبه جدی وارد شویم و بر روی اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده تاکید کنیم و اجازه استمرار این شرایط را ندهیم.
وی خاطرنشان کرد: مردم به ما اعتماد و به عنوان کارگزار خود انتخاب کرده اند و اکنون اگر اشکالی هست باید اصلاح شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و مدیریت منابع استاندار تهران در ادامه به بارندگی روزهای گذشته اشاره کرد و گفت: طی 18 روز فروردین در مجموع 332 میلی متر بارندگی در این استان به ثبت رسیده است.
وی اضافه کرد: با این بارندگی چاه های کشاورزی که به مرز بهره کشی از آب های فسیلی رسیده بودند، سرشار شدند و خشکسالی طولانی مدت کشور کنار رفت در حالی که سرمای دیررس در ابتدای بهار نیز به سرشاخه درختان آسیبی نزد.
تهرام/3001//6139
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.