اخبار مرتبط

حسن آباد فشافویه از توابع شهرستان ری متشکل از 37 روستا و با 70 هزار نفر جمعیت در 30 کیلومتری جنوب شهرری و در مسیر جاده قدیم تهران - قم قرار دارد.
حسن نوری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شهر حسن آباد فشافویه در مسیر ترانزیتی 18 استان جنوبی کشور واقع شده و همین امر موجب تردد و ایجاد ترافیک کامیون های سنگین در سطح این شهر شده است.
وی ادامه داد: ایجاد آلودگی زیست محیطی، آلودگی صوتی، ترافیک سنگین، خطرات جانی و مالی از جمله مشکلاتی است که مردم شهر حسن آباد امروز به واسطه عبور خودورهای سنگین با آن دست و پنجه نرم می کنند.
نوری با اشاره به اینکه شهرک صنعتی شمس آباد به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی خاورمیانه در شهر حسن آباد فشافویه قرار دار، ابراز کرد: ترافیک سنگین در ساعت های اولیه صبح و عصرها موجب تلف وقت مردم شده است.
وی ادامه داد: کمربندی جدید حسن آباد فشافویه 17 کیلومتر طول خواهد داشت و از ضلع غربی جاده قدیم قم ـ تهران و موازی با اتوبان تهران ـ قم عبور خواهد کرد.
نوری یادآور شد: روزانه 17 هزار وسیله نقلیه سنگین از داخل این شهر تردد می کند که باید هر چه سریعتر این شرایط را سامان داد.
/6003/3218
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.