اخبار مرتبط

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری، انوشیروان محسنی بندپی شامگاه سه شنبه در جلسه ویژه کارگروه تنظیم بازار استان با موضوع وضعیت افزایش قیمت گوشت مرغ تاکید کرد: مقرر شده روزانه ٨٠٠ تن مرغ گرم (٦٠٠ تن از سایر استان ها و ٢٠٠ تن از اداره کل پشتیبانی امور دام) و همچنین ٥٠٠ تن مرغ منجمد در شبکه توزیع میادین شهر از محور میدان بهمن توزیع شود.
وی افزود: همچنین بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار استان، اتحادیه صنوف مرغ و ماهی برای توزیع مرغ وارد عمل و ٢٠٠ تن از طریق خودروهای یخچال دار و ١٠٠ تن از طریق فروشگاه های زنجیره ای توزیع می شود.
به گفته استاندار تهران همچنین با ورود مرغ منجمد با قیمت هر کیلو ١٠ هزار و ٥٠٠ تومان نیاز بازار تأمین خواهد شد و با عرضه آن قیمت مرغ کاهش می یابد تا نگرانی به وجود آمده در بازار نیز مرتفع شود.
وی یادآور شد: همچنین برای توزیع گوشت قرمز از طریق وزارت صنعت، معدن و تجارت برای خانوار کم درآمد از طریق فروشگاه های معتبر و زنجیره ای برای ١٣ میلیون خانوار در کل کشور پیش بینی شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران در روزهای اخیر و همزمان با نزدیک شدن به ایام پایانی سال شاهد افزایش قیمت گوشت مرغ گرم در بازار هستیم تا جایی که قیمت هر کیلو گوشت مرغ طی روز گذشته حتی به مرز ١٧ هزار تومان نیز رسید.
جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران شب گذشته به منظور برنامه ریزی برای این منظور برگزار شده است.
تهرام/7244/ 1008
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.