اخبار مرتبط

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران وابسته به شهرداری تهران، یازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری با شعار «به سوی تهران 1400» خرداد سال آینده برگزار می شود.
این جشنواره در 9 محور تخصصی شامل زیرساخت های مدیریتی و توسعه شهری، مالی و اقتصاد شهری، اجتماعی و فرهنگی، کاربست پروژه های پژوهشی، حمل و نقل و ترافیک، خدمات شهری و محیط زیست، فنی و عمرانی، معماری و شهرسازی، ایمنی و بحران برگزار می شود.
میثم بصیرت با اعلام خبر افزوده شدن بخش دانش آموزی به این جشنواره افزود: با وزارت آموزش و پرورش به منظور فرهنگ سازی در خصوص مبارزه با آلودگی هوا و جمع آوری پسماند در بین دانش آموزان هماهنگی های لازم صورت گرفته است و پیشنهاد شده تا فراخوان دراین موضوعات میان دانش آموزان سراسر کشور اعلام شود.
وی با تأکید بر توجه به بحث محیط زیست اظهارداشت: محیط زیست یکی از دغدغه های مهم در پژوهش های مرکز مطالعات است که به آن توجه ویژه ای شده است و به همین دلیل با توجه به ضرورت ایجاد ظرفیت های توجه به محیط زیست شهری از سنین اولیه تحصیلی، برای اولین بار در جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری یک بخش ویژه برای آن اختصاص یافته است.
خاطرنشان می شود علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را در قالب های مختلف کتاب، مقاله، پایان نامه و طرح پژوهشی تا نیمه فروردین 98 به دبیرخانه جشنواره ارسال و برای شرکت در کارگاه ها و نشست های تخصصی تا نیمه اردیبهشت سال آینده اقدام کنند.
تهرام/9353//6139
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.