به گزارش ایرنا، مجید صفری روز شنبه در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان دماوند در سال 97 با ابراز امیدواری نسبت به اینکه سال آینده کارهای باقی مانده این شهرستان به ثمر برسد تاکید کرد: سند توسعه نقطه عطف طرح ها و برنامه های تمامی دستگاه های شهرستان باشد.
وی اظهار داشت: با توجه به ارزیابی صورت گرفته از دستگاه‌های اجرایی شهرستان، شاهد تلاش آنان در راستای ارائه خدمت بهتر به مردم بودیم؛ گرچه شاید هنوز با نقطه مطلوب فاصله داریم، اما عزم ما بیانگر حرکتی رو به جلو است.
فرماندار دماوند تصریح کرد: شاید در ابتدای سال جاری شاهد شکایت مردمی از عدم تکریم صحیح ارباب رجوع در سطح ادارات بودیم اما به تدریج این موضوع کمتر شد که نشان‌دهنده اهمیت به این مهم است.
وی خاطرنشان کرد: آنچه که مرتبط به سیاست‌های کلان شهرستان است باید به صورت کتبی ارائه شود؛ مدیران شهرستانی زیرمجموعه فرمانداری هستند و تبعات عملکرد آنان به شهرستان باز می گردد.
صفری با اشاره به برگزاری انتخابات در سال 98 گفت: بر اساس قوانین و مقررات آماده برگزاری انتخابات سالم و قانون‌مند هستیم و باید با عملکرد خود این بستر را فراهم کنیم.
وی در خصوص کشیک ادارات در ایام نوروز تاکید کرد: با توجه به احتمال بارش برف و باران، افزایش ترافیک و حضور گردشگران در سطح شهرستان دماوند نقش ستاد خدمات سفر در ارائه خدمات بسیار موثر است.
این مقام مسئول گفت: بیانیه گام دوم انقلاب باید به عنوان راهبردی برای شروع عصر جدید انقلاب مورد توجه قرار گیرد و ما آن را در کارگروه‌های مختلف مدنظر قرار می دهیم.
صفری در خصوص توزیع گوشت سفید و قرمز در شهرستان دماوند تصریح کرد: مقرر گردید که علاوه بر سهمیه‌ای که در این شهرستان وجود دارد، سهمیه‌ فوق‌العاده‌ای در شهرهای رودهن، دماوند و آبسرد وارد تا نیازهای مردم برطرف شود.
امام جمعه دماوند نیز در این نشست اظهار داشت: سال 97 به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نام داشت و تحقق اقتصاد مقاومتی، حمایت از کالای ایرانی و کارگر ایرانی همواره در سال‌های اخیر مورد تاکید رهبر معظم انقلاب قرار داشت که در این راستا بهتر است ادارات گزارشی از عملکرد خود به فرمانداری ارسال کنند.
حجت‌الاسلام‌ کاظم فتاح دماوندی ادامه داد: باید وحدت بین دولت و ملت را برای امیدآفرینی، نشاط و حل مشکلات داشته باشیم و در انجام کارها سلیقه های سیاسی را کنار بگذاریم.
تهرام/7246//6139
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.