اخبار مرتبط

مینا رجایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، ارزش هر سبد کالا را نزدیک به یک میلیون و 500 هزار ریال عنوان کرد و اظهار داشت: سبد کالا از هفته آینده در بین مددجویان بهزیستی بر اساس اولویت بندی و نیاز خانوارهای تحت پوشش این نهاد توزیع می شود.
وی افزود: کالاهای هدف این طرح شامل مواد غذایی همچون گوشت، مرغ، برنج، حبوبات، روغن و سایر مواد خوراکی مورد نیاز خانوارها است که سرپرستان خانوار آن را دریافت می‌کنند.
رجایی محرومیت زدایی را مهمترین هدف بهزیستی بیان کرد و گفت: 13 هزار و 50 معلول تحت پوشش بهزیستی ری هستند که این مرکز در حد امکان و توان به آنها خدمات رسانی می‌ کند.
وی اضافه کرد: استقبال مناسب در این منطقه جنوبی پایتخت از طرح های کمیته امداد مانند اکرام ایتام و محسنین، صدقات و زکات، جشن عاطفه ها و نیکوکاری نشان دهنده اعتماد عمومی به این نهاد انقلابی است که هم اکنون 2 هزار مددجوی یارانه بگیر تحت پوشش این نهاد قرار دارند.
18 هزار معلول نابینا، ذهنی، اعصاب و روان و ضایعه نخاعی، سه هزار زن سرپرست خانوار و 2 هزار و 500 سالمند زیر پوشش نهاد حمایتی و خدماتی بهزیستی شهر ری قرار دارند.
شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر در جنوب استان تهران واقع شده که دارای پنج شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک، قیامدشت و حسن آباد و چهار بخش مرکزی، کهریزک، فشاپویه، خاوران و قلعه نو است.
6003/1970
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.