اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، اطهره نژادی عصر سه شنبه در آیین افتتاحیه نشست های تخصصی و کارگاه های آموزشی تشکل های اجتماعی زنان و خانواده شهر تهران اظهار داشت: هشت نشست منطقه ای ویژه تشکل های اجتماعی و سازمان های مردم نهاد در دولت یازدهم برگزار شد و این نشست ها به صورت تخصصی تر در دولت تدبیر و امید در حال اجراست.
وی افزود: نشست های تخصصی به صورت شبکه ای با موضوع زن و خانواده در سراسر کشور برگزار می شود ضمن اینکه سازمان های مردم نهاد باید با تعامل یکدیگر نشست های تخصصی را دنبال کنند.
معاون برنامه ریزی و هماهنگی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان این که تشکل های مردم نهاد در تهران تخصصی فعالیت می کنند گفت: تشکل های زنان و خانواده به قدری علمی و توانمند هستند که دولت می تواند از ظرفیت آنان بهره مند شود.
وی تاکید کرد: معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهوری نیز در برنامه ریزی سال آینده آمادگی دارد تا از توانمندی تشکل ها استفاده کند.
نژادی ابراز داشت: رد پای تشکل های مدنی در کشور باید آنقدر قوی باشد تا با ایجاد شور و نشاط مشارکت فرهنگی، اجتماعی و سیاسی گسترده ای را در جامعه شاهد باشیم.
وی خاطر نشان کرد: طبق نیازسنجی های صورت گرفته تشکل ها نیازمند جذب حمایت های مالی هستند که امیداوریم در این زمینه تسهیل گری شود.
آیین افتتاحیه نشست های تخصصی و کارگاه های آموزشی تشکل های اجتماعی زنان و خانواده شهر تهران با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و محسن بندپی استاندار تهران در استانداری برگزار شد.
تهرام/8138//1348
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.