اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی در خطبه های این هفته نماز جمعه دماوند اظهار داشت: امام (ره) تاکید داشتند که ما با دست خالی و تنها با اراده مردم بر این قدرت فوق العاده شیطانی غلبه کردیم.
وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی چهار نسل پیاپی را طی کرده است، تصریح کرد: نسل اول در شکل گیری انقلاب اسلامی و نسل دوم در تثبیت و پاسداری و نسل سوم و چهارم تربیت شده و رشد یافته و ثمره سرمایه گذاری انسانی دوره انقلاب هستند.
حجت الاسلام فتاح دماوندی با بیان اینکه چالشهای اقتصادی و اجتماعی که تبعات آن معیشت و آرامش مردم را تحت تاثیر قرار داده توسط نسل جوان حل خواهد شد، گفت: اگر مدیریت اجرایی کشور را به جوانان بسپاریم، تمامی مشکلات حل خواهد شد.
وی با بیان اینکه جوانان با شعار «ما می توانیم» کار کشور را پیش می برند، افزود: این قشر با مدیریت جهادی، اقتصاد مقاومتی را نهادینه خواهند کرد.
امام جمعه دماوند تاکید کرد: ما انحصار کشورهای غربی را بر بسیاری از علوم شکستیم و پا به عرصه هایی جدید از علم و فناوری گذاشتیم که برای دنیا حیرت انگیز است.
وی یکی از موضوعات مورد تاکید ولایت فقیه را مسئله مبارزه با استکبار و استعمار بیان کرد و افزود: آمریکای قبل از انقلاب با آمریکای امروز هیچ فرقی نکرده است چرا که آنان سه دهه در افغانستان، عراق و سوریه و در منطقه خاورمیانه حضور فیزیکی و نظامی پر هزینه داشته و همواره شکست خورده اند.
فتاح با اشاره به اینکه آمریکا از نفوذ در منطقه ما سیر نخواهد شد، افزود: حوادث اخیز ونزوئلا و کودتای آمریکایی برای کاهش نفوذ ایران، چین و روسیه را در منطقه آمریکای لاتین دارد.
وی گفت: آمریکا بدعتی خطرناک را در روابط بین الملل بنا نهاده و آن نیز به رسمیت شناختن یک اپوزیسیون سوری در مقابل دولتی است که با رای مردم روی کار آمده است.
تهرام/7246/6003
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.