اخبار مرتبط

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، نشست بررسی مشکلات شهرستان ملارد، صبح امروز(پنجشنبه) با حضور محسنی بندپی، استاندار، توکلی، فرماندار شهرستان ملارد و امام جمعه این شهرستان و سایر مسئولین این منطقه در محل استانداری تهران برگزار شد.
انوشیروان محسنی بندپی، در این نشست، ضمن اشاره به فرارسیدن ایام دهه مبارک فجر، اظهار داشت: این انقلاب با رهبری امام راحل و ایثارگری‌های ملت فهیم و تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری با صلابت طی مسیر کرده است.
وی افزود: دشمن در چند وهله اخیر، مدام بر این طبل می‌کوبید که مردم ایران چهل سالگی نظام و انقلاب خود را نخواهند دید، اما روز به روز شاهد بالندگی و بلوغ انقلاب هستیم. تحریم‌های ظالمانه استکبار به رغم سختی‌هایی که ایجاد کرده، خدشه‌ای در عزم راسخ مردم وارد نخواهد کرد.
مقام عالی دولت در استان تهران تصریح کرد: برخی از شهرستان‌های استان تهران مانند ملارد، به رغم محرومیت‌ها، مهاجرپذیر هستند. آنچه از این استان به اشتباه در اذهان متبادر می‌شود، عموما فضای بالای خیابان انقلاب شهر تهران بوده و این در حالی است که مردم استان و شهر تهران در مناطق جنوبی و غرب و شرق با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند.
محسنی بندپی، خاطرنشان کرد: متاسفانه استان تهران در برخی از مناطق، دچار شکاف و گسست در شاخص‌های توسعه‌ای و رفاه عمومی بوده و نگرانی ما از تبعیض و تفاوت آشکار در شمال و جنوب است.
وی همچنین در ادامه ضمن اشاره به کاستی‌ها در شهرستان ملارد نیز عنوان داشت: این شهرستان به لحاظ شاخص‌های توسعه‌ای، محرومیت‌های جدی دارد. اگر بخواهیم به تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری در حوزه آسیب‌های اجتماعی عمل کنیم، باید بستر فرهنگی لازم را ایجاد کرده و آماده مقابله جدی و ریشه‌ای با هر آسیب باشیم.
مقام عالی دولت در استان تهران یادآور شد: برخی از شهرستان‌های استان از شهرستان‌هایی نظیر جیرفت و سراوان و سایر نقاط محروم کشور، محروم‌تر بوده و در عین حال، مهاجرپذیر هستند. همچنین باید برای طرح کمربندی صفادشت در شهرستان ملارد، اقدامات عملی عاجل صورت بگیرد تا شاهد ارتقا خدمات اجتماعی به مردم منطقه باشیم
تهرام/3001/ 1539
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.