اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، محسن پورسیدآقایی معاون شهردار تهران روز یکشنبه در یکصد و نوزدهمین جلسه علنی شورای پنجم شهر تهران خواستار تصویب این موضوع شد تا سریعتر تعیین تکلیف شود.
محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران به عنوان مخالف این لایحه گفت: طبق مصوبه سال 97 شورا، شهرداری مکلف بود که گزارش عملکرد خود را در این خصوص به صورت 3 ماهه به شورا ارائه می داد اما این امر محقق نشد.
وی ادامه داد: 470 میلیارد تومان قرار بود از محل فروش طرح ترافیک امسال محقق شود اما طبق نامه رسمی شهردار تنها 60 میلیارد تومان به خزانه شهرداری واریز شده است .
علیخانی خاطرنشان کرد: چرا باید معاون شهردار این لایحه را 7 بهمن ارائه دهد و کار دقیقه نودی انجام شود.
حسن رسولی دیگر عضو شورا به عنوان موافق یک فوریت طرح گفت: تا 15 بهمن باید تمامی عناوینی که می خواهیم از مردم عوارض بگیریم مشخص شود و 8 روز تنها تا اتمام این زمان مانده است.
وی افزود: اینکه شهرداری باید گزارش می داد درست اما نباید تعلل کرد چرا که وضع عوارض برای ورود به طرح ترافیک علاوه بر ابعاد مالی، ابعاد اجتماعی و ترافیکی دارد.
به گزارش ایرنا، پس از استماع نظرات مخالف و موافق نهایتا این موضوع با 10 رای موافق و 6 رای مخالف به تصویب رسید و قرار است روز سه شنبه جزئیات لایحه بررسی شود.
تهرام/9343 / 1539
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.