اخبار مرتبط

استاندار تهران از تحویل 18 هزار واحد مسکن‌مهر همزمان با دهه فجر به متقاضیان استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، انوشیروان محسنی‌بندپی امروز در هفتاد و دومین جلسه شورای مسکن استان تهران با بیان اینکه تقریبا 95 هزار واحد مسکونی در پرند، 85 هزار واحد در پردیس و 3 هزار واحد مسکن‌مهر در اندیشه وجود دارد، اظهار داشت: بر ضرورت سرعت بخشیدن به تکمیل پروژه های مسکن مهر تاکید کرد.  نصبیات جدیدی نظیر اطفای حریق، شیشه، در ، پنجره، آسانسور و ... باید در واحدهای مسکونی لحاظ شود که باید براساس معیارهای روز و استانداردها باشند.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش قیمت ها به کمیته فنی اختیار داده شده تا تجدید نظری در قیمت اقلام مربوط به ساختمان ها صورت بگیرد و بعد از محاسبه قیمت و مابه التفاوت آن را از کمک های دولت و مردم تامین کنند. دستگاه‌های خدمت‌رسان در زمینه آب، برق و گاز و انشعاب فاضلاب آمادگی خود را نسبت به سرعت بخشیدن به تکمیل پروژه ها اعلام کرده اند.

استاندار تهران افزود: برخی تعاونی‌ها در شهرهای بیشتر از 25 هزار نفر یا کمتر از 25 هزار نفر دارند مشکلاتی دارند که اداره کل مسکن و راه و شهرسازی استان تهران پذیرفته است تا با تهاتر آنها را رفع کند و مابه التفاوت پول را در اختیار شهرداری قرار دهد تا هرچه زودتر خانه های مسکونی را به مردم تحویل دهیم.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.