اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حمید رضا داداشی روز سه شنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ری اظهار داشت: این تعداد از طرح ها 766 اشتغال مستقیم و یک هزار و 200 اشتغال غیرمستقیم را ایجاد کرده است.
وی تصریح کرد: 49 طرح اشتغال روستایی نیز برای دریافت 651 میلیارد و 860 میلیون ریال به بانک های عامل معرفی شده که در صورت موافقت برای سه هزارو 789 نفر اشتغالزایی خواهد شد.
داداشی اضافه کرد: در این مدت 30 طرح فراگیر نیز برای دریافت 610 میلیارد و 500 میلیون ریال به بانک ها معرفی، که تنها با 2 طرح موافقت شد.
وی بیان کرد: کاهش دیوان سالاری و همکاری بانک‌ها در راستای روان سازی و ایجاد اشتغال نقش موثری داشته و تسهیلات بدون مشکل و موانع به درخواست کنندگان ارائه می شود.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ری سهمیه اشتغال این شهرستان را در سال جاری 11 هزار و 273 نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد تاکنون سه هزار و 846 نفر در سامانه رصد به ثبت رسیده است.
سامانه ملی رصد اشتغال از سال 90 توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور نظارت مستمر، مستقیم و مؤثر بر فرآیند ایجاد فرصت‌های شغلی جدید در کشور ایجاد شده است.
به گزارش ایرنا، 10 هزار واحد صنعتی و صنفی در شهرستان ری فعالیت می کنند.
بر اساس اعلام نظر رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، نرخ بیکاری در استان 10.7 دهم درصد است که این رقم در شهرستان ری 6 درصد است.
شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر دارای پنج شهر قیامدشت، شهرری، باقرشهر، کهریزک و حسن آباد و چهار بخش مرکزی، کهریزک، فشاپویه، خاوران و قلعه نو است.
1970/6003
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.