اخبار مرتبط

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از این شهرداری، در پی انتشار ویدئویی مبنی بر تخریب ملک متعلق به کارواش در منطقه 2 توسط عوامل ناحیه 2 اعلام می دارد که صاحبان ملک مذکور در سال های گذشته اقدام به احداث غیرمجاز یک واحد تجاری با کاربری کارواش در یک محیط مسکونی و مغایر با ضوابط پهنه مسکونی طبق طرح تفصیلی شهر تهران کرده بودند.
در ادامه این اطلاعیه تصریح شده که ملک مذکور بدون پرداخت هیچ گونه عوارضی به خزانه دولت از سال 1393 تاکنون بدون مجوز فعال بوده و از همان سال تاکنون رأی قطعی کمیسیون ماده 100مبنی بر تعطیلی و قلع به شماره 93030904 در تاریخ 10بهمن 93 را داشته است.
شهرداری منطقه 2 تأکیده کرده که بر همین اساس طی مدت پنج سال به صورت متوالی تذکر رأی با موضوع تعطیلی و رعایت ضوابط به مالک ابلاغ شده بود که در نتیجه همکاری و نیز تمکین نکردن مالک و مستأجر در خصوص رأی کمیسیون ماده 100 شهرداری تهران، عوامل شهرداری ناحیه 2 منطقه 2 برابر قانون و طبق ضوابط مشخص شده و در احقاق حقوق شهروندان و رفع مزاحمت های متعدد برای آنها، رأی را اجرا می کند.
بر اساس این گزارش رأی دستور موقت ادعای مالک تا زمان اجرای رأی به شهرداری منطقه 2 ابلاغ نشده بوده است.
این اطلاعیه در واکنش به ادعای معترضان مبنی بر تخریب یک دستگاه خودرو پرشیا نیز اعلام کرده که این خودرو همراه با راننده در محل حاضر بوده و باوجود تذاکرات قبل از اجرای رأی جابه جا نشده و مستندات و تصاویر مربوط به تخریب ملک مورد نظر به منظور هرگونه انطباق با ادعای طرف مقابل موجود است.
براساس این اطلاعیه علت اجرای حکم مذکور در ساعت 5 صبح، ممانعت و مقاومت مالک و مستاجران ملک مورد نظر در ساعات روز در هنگام اجرای حکم بوده است.

تهرام/9353
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.