اخبار مرتبط

این شهروند که مشخصاتش نزد خبرگزاری ایرنا محفوظ است مدعی بود راننده مذکور پس از تصادف، از طریق گوشی همراه خودش با فردی دیگر تماس گرفت و به دنبال آن مامور راهنمایی و رانندگی نیز باوجود آنکه وی را مقصر شناخت و به وی تذکر داد، کروکی حادثه را کشید اما وی را جریمه نکرد.
وی تصویر کروکی تصادف را نیز به ایرنا ارائه و تاکید کرد: گمان می کردم حتی خودرو این فرد خاطی توقیف می شود اما حتی جریمه نشد؛ از آنجا که موضوع بسیار مهم بود و به منظور جلوگیری از چنین رخدادهایی که می تواند با جان انسان ها ارتباط داشته باشد، بر آن شدم که موضوع را پیگیری کنم.
به دنبال این موضوع، خبرنگار ایرنا استان تهران با مسئولان پلیس راهور (راهنمایی و رانندگی) پایتخت تماس گرفت و طرح موضوع کرد.
متولیان پلیس راهور تهران بزرگ نیز پس از بررسی، موضوع را تایید و ضمن تشکر از خبرگزاری جمهوری اسلامی و نیز شهروندی که مراتب را اطلاع رسانی کرده بود اعلام داشتند که مامور مذکور شناسایی، فراخوان و با وی برخورد می شود.
سرهنگ احسان مومنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ در گفت وگو با خبرنگار ایرنا استان تهران گفت: همه در برابر قانون یکسانند و هیچکس نمی تواند قانون را زیرپا بگذارد.
وی در پاسخ به اینکه براساس این نوع تخلف راهنمایی و رانندگی، فرد مذکور چه نوع جریمه ای باید شود؟ گفت: در این رخداد، خاطی باید جریمه می شد اما برای توقیف خودرو، حتما باید دو تخلف حادثه ساز رخ دهد که در این مورد تنها یک تخلف رخ داده بود.
خبرنگار ایرنا همچنین مطلع شد که مسئولان پلیس راهور تهران بزرگ، شهروند مذکور که سانحه را اطلاع رسانی کرده بود، دعوت و اطلاعات و جزییات بیشتری از آن رخداد را از وی اخذ و نیز از اقدام وی در اطلاع رسانی موضوع تشکر کردند.

تهرام/3225/ 1008
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.