اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، علی یزدان پناه روز یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ری اظهار داشت: از هفته گذشته اقدامات لازم در خصوص بازدید از مراکز آموزشی غیر دولتی، زبان و علمی در راستای استفاده از سیستم گرمایشی استاندارد آغاز شده و این بازدیدها تا دو هفته دیگر ادامه دارد.
وی تصریح کرد: 90 درصد مراکز غیر دولتی که فاقد سیستم گرمایشی هستند نسبت به راه اندازی سیستم گرمایشی استاندارد به دلیل فرسودگی و استیجاری ساختمان ها توجهی نمی کنند.
یزدان پناه یادآور شد: آموزش و پرورش در راستای تامین امنیت و جان دانش آموزان با کسی تعارف ندارد و با مراکز غیر دولتی فاقد سیستم گرمایشی استاندارد بدون اغماض و بر مبنای قانون برخورد می کند.
وی افزود: تمامی مدارس دولتی از سیستم گرمایشی برخوردار هستند و فقط سه مدرسه به دلیل فرسودگی و در مرحله تخریب قرار دارند که از سیستم بخاری سوز استفاده می کنند.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 شهرستان ری عنوان کرد: با توجه به اهمیت وسایل گرمایشی در مدارس و تاثیر آن سلامت و امنیت دانش آموزان، هیچ مدرسه ای حق استفاده از وسایل گرمایشی غیر استاندارد را ندارد.
شهرستان ری دارای چهار مرکز اصلی آموزش و پرورش شامل ناحیه یک، ناحیه دو، بخش کهریزک و بخش فشافویه است که مدیریت آن با اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران است.
1970/6003
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.