اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید علی شاهچراغی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرری در حرم عبدالعظیم (ع) اظهار داشت: وضعیت معیشتی مردم از دغدغه های مقام معظم رهبری است و بارها به مسئولان در این خصوص تذکراتی را ارائه دادند.
وی تصریح کرد: متاسفانه وضعیت فعلی مطلوب نبوده و هر روز شاهد نوسان قیمت و گرانی هستیم.
حجت الاسلام شاهچراغی افزود: با نظارت و کنترل می توان مشکلات اقتصادی و وضعیت معیشتی مردم کشور را حل کرد و هیچ مشکلی نیست که نتوان آن را رفع کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار اشاره کرد و گفت: حضرت زینب (س) بزرگترین پرستار تاریخ هستند و امروز بهترین الگوی پرستاران آن بانوی بزرگوار به شمار می رود.
وی اضافه کرد: مشکلات عدیده ای برای پرستاران وجود دارد و دولت نیز در راستای رفع معضلات این قشر اهتمام ورزیده و تلاش خود را می کند.
حجت الاسلام شاهچراغی گفت: دولت سختی های کار پرستاران و مشکلات آنها را نادیده نگرفته و فراموش نکرده است.
وی تصریح کرد: مشکلات کاری نباید مانع انجام وظیفه و رسالت پرستاران شود.
امام جمعه شهرری در بخش دیگری از سخنان خود به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص غیر قابل اعتماد بودن آمریکا اشاره کرد و گفت: حرف ها و قول های آمریکا سندیت نداشته و قابل اعتماد نیست.
وی عنوان کرد: آمریکا برای جذب سایر کشور همانند یک دلقک رفتار می کند که این موضوع نشانگر عدم ثبات آنها است.
حجت الاسلام شاهچراغی گفت: دولت آمریکا با ملت خود همانند دلقک ها رفتار می کند و تصور می کند می تواند با سایر ملل هم این گونه باشد اما بداند این تفکر او زهی خیال باطل است.
1970//1348
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.