اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سید ناصر موسوی روز چهارشنبه در نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان ری اظهار داشت: شن، ماسه و نمک برای فصل زمستان در محل‌های پیش ‌بینی شده ذخیره شده تا در ایام زمستان و سرما از آن استفاده شود.
وی تصریح کرد: در حال حاضر 29 دستگاه ماشین آلات سنگین شامل نمک پاش، لودر، گریدر و ماشین برف خور برای برف روبی مهیا شده و دیگر در این زمینه مشکلی وجود ندارد.
موسوی با بیان اینکه راهداری در تمامی فصول سال به ویژه ایام زمستان به مردم خدمت رسانی می کند، یادآور شد: راهداران ری در راستای انجام عملیات برف روبی و بازگشایی راه ها در آمادگی کامل به سر می برند.
وی افزود: هماهنگی لازم با دهیاران این شهرستان انجام شده تا در صورت نیاز از خودروهای آنها برای برف‌روبی مسیرهای روستایی استفاده شود.
موسوی در ادامه به مشکلات موجود در سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: باید وضعیت نابسامان مجتمع صالحین، آلوده شدن و پایین رفتن سطح آب های زیرزمینی جنوب تهران رسیدگی شود.
شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر در جنوب استان تهران واقع شده و این شهرستان دارای 3 هزار کیلومتر راه همسنگ، 190 کیلومتر راه فرعی، 175 کیلومتر راه روستایی و 65 کیلومتر آزاد راه است.
1970/6003
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.