اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حبیب اله طاهر خانی روز شنبه در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت عمران پردیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مدیر عامل جدید با پیمانکارانی که قصد کار کردن ندارند و موجب نارضایتی مردم در پروژه مسکن مهر هستند با اتکا بر قانون برخورد جدی داشته باشد.
وی با اشاره به وضعیت پیمانکاران مسکن مهر عنوان کرد: برخی از پیمانکاران متعهد هستند اما عده ای مسئولیت و وظایف محوله را انجام ندادند و کار متوقف شد، بخشی از نارضایتی متقاضیان مسکن مهر به دلیل عملکرد نامناسب پیمانکارانی است که از فرصت های موجود استفاده نکردند، این افراد از چرخه کار کنار گذاشته می شوند.
معاون وزیر افزود: مسکن مهر پردیس یکی از بزرگترین پروژه های مسکن مهر در سراسر کشور است که با شرایط خاصی در سال 91 شروع شده است و در کنار ساخت ابنیه ، تامین زیر ساخت آماده سازی و محوطه سازی پردیس یکی از مسائل ویژه این شهر است، بخشی از کارها انجام و بخشی باقی مانده است.
مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور عنوان کرد: متقاضیان مدت زیادی برای دریافت واحدهای خود صبر کردند، امروز انتظارات بالا است دستگاه‌های خدمت رسان، پیمانکاران و شرکت عمران در تعامل با کار را به نتیجه برسانند.
طاهر خانی ضمن تقدیر از اقدامات مثبت حبیب اله چاغروندی طی دوران خدمت در شرکت عمران شهر پردیس خاطر نشان کرد: از ابتدا مقرر شد چاغروندی سرپرستی شرکت عمران به طور موقت تا تعیین گزینه اصلی بر عهده بگیرند و مهدی هدایت بهترین گزینه برای سرو سامان دادن پروژه عظیم مسکن مهر پردیس است.
وی با توصیه به مدیران حاضر در جلسه اظهار داشت: سرعت و جسارت در تصمیم گیری و دوری از بوروکراسی اداری عامل موفقیت مدیران پروژه مسکن مهر پردیس است.
شهرستان پردیس که در شرق پایتخت قرار دارد بر اساس آمار سال 95، 170 هزار نفر جمعیت دارد و پس از تحویل واحدهای مسکن مهر به 700 هزار نفر می رسد.
تهرام/9441//1348
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.