اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مهدی هدایت در حاشیه آیین تودیع و معارفه روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وزیرراه و شهر سازی به طور ویژه پی‌گیر تکمیل پروژه مسکن مهر پردیس است و با برنامه ریزی انجام شده با همکاری دو وزارتخانه نفت و نیرو در ماه‌های آینده وضعیت بسیار مطلوبی را در شهر پردیس شاهد خواهیم بود.
وی با اشاره به حمایت‌های محمد اسلامی وزیر راه و شهر سازی، حبیب اله طاهرخانی معاون وزیر و اصغر مهرآبادی قائم مقام وزیر در مسکن مهر عنوان کرد: با برنامه ریزی انجام شده مشکلات مسکن مهر پردیس به زودی رفع می شود.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه متقاضیان مسکن مهر پس از اسکان به حمل و نقل ایمن نیاز دارند افزود: همزمان با تکمیل پروژه های مسکن مهر، تکمیل خدمات زیر بنایی و روبنایی پی گیری احداث قطار شهری و کلنگ زنی پروژه را در دست اقدام داریم.
هدایت با اشاره به برنامه های اصلی خود در ادامه افزود: برنامه اول ما اخذ آرای قطعی برای تداوم کار واحدهایی است که به دلیل مسائل حقوقی متوقف شدند و بر اساس بررسی به عمل آمده، احکام اولیه به نفع شرکت عمران صادر شده است.
وی افزود: شهر پردیس ظرفیت‌های مناسبی در حوزه وام مسکن و پروژه های مشارکتی دارد با توجه به نظر ویژه وزیر راه و شهرسازی در رابطه با ساخت مسکن با استفاده از این ظرفیت‌ها کمبود مسکن را جبران خواهیم کرد.
گفتنی است، مهدی هدایت، مدیر عامل جدید شرکت عمران پردیس دارای 20 سال سابقه اجرایی در بنیاد مستضعفان، وزارت کار، وزارت کشور، سازمان میراث فرهنگی، دو دوره مدیرکل و دو دوره شهردار و مدیر عاملی شهر جدید هشتگرد را در کارنامه کاری خود دارد و در حال حاضر دانشجوی دکترای شهرسازی است.
شهرستان پردیس که در شرق پایتخت قرار دارد بر اساس آمار سال 95 ، 170 هزار نفر جمعیت دارد و پس از تحویل واحدهای مسکن مهر به 700 هزار نفر می رسد.
تهرام/9441//1348
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.