اخبار مرتبط

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه خبری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، نعمت الله ترکی اظهار داشت: تشکیل مجمع خیرین اشتغال و کار آفرینی در این استان ضروری بود که با تلاش همکاران محقق شد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران نرخ اشتغال بخش خدمات در استان تهران را 65 درصد بیان کرد و تصریح کرد این نرخ در بخش صنعت و معدن 30 درصد و بخش کشاورزی پنج درصد است.
وی یادآور شد: هم اکنون سهم بیشتر اشتغال تهران در بخش خدمات موجب مهاجرت بیکاران سایر استان ها به سمت این استان شده است.
ترکی اظهار داشت: تهران 650 هزار واحد صنفی و پنج هزار واحد صنعتی دارد که همان 30 درصد اشتغال در این بخش را شامل می شود.
وی با بیان اینکه در تهران فرصت های بسیاری برای اشتغال وجود دارد، گفت: لازمه بهره گیری از این فرصت ها نیاز به همت افراد جویای کار و حمایت دولت دارد.
اعضای هیات مدیره مجمع خیرین اشتغال و کارآفرین کشور در جلسه ای با حضور تعدادی از نخبگان و کارآفرینان پایتخت به ریاست نعمت الله ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با هدف ایجاد مجمع خیرین اشتغال و کارآفرین استان تهران تشکیل جلسه دادند.
در این جلسه نعمت الله ترکی، علی عشاقی، محمدرضا هاشم زاده، سید مهدی نوربخش، مجید سیاری، غلامحسین سقایی، سید علی نوابی، رحیم بهمنی جلیلیان زنگنه، فرشته محمودی، نرگس خبازها و ابولفضل محمدی قدیم به عنوان اعضای هیات مدیره و هیات موسس انتخاب شدند و مسئولیت بازرسی به عهده علیرضا جهانگرد و مهدی افراسیابی گذاشته شد.
تهرام/3001/6003
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.