اخبار مرتبط

حیدر نوروزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه تردد خودروها در محور تهران - هراز محدوده آبعلی تا امامزاده هاشم (ع) سنگین است، اظهار داشت: ترافیک سنگین این محور که از روز گذشته (سه شنبه) همزمان با تعطیلات آخر هفته آغاز شده به نظر می رسد تا امشب ادامه داشته باشد.
وی تصریح کرد: محور تهران - هراز علاوه بر ترافیک سنگین با مه گرفتگی همراه با کاهش دید همراه است که رانندگان در این مواقع باید نکات و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.
نوروزی درباره سایر محورهای استان تهران نیز گفت: در محور تهران به قم محدوده حسن آباد نیز تردد خودروها نیمه سنگین تا سنگین است، اما در سایر محورهای خروجی تهران از جمله محورهای پاکدشت، ساوه و کرج تردد بصورت عادی و روان در جریان است.
وی با بیان اینکه در روز جمعه به ویژه در ساعات عصر و شب بار ترافیکی در محورهای ورودی تهران افزایش چشمگیری خواهد داشت از شهروندان خواست که زمان بازگشت خود را مدیریت کرده و در صورت امکان در ساعات اولیه روز جمعه به تهران باز گردند.
به گفته نوروزی، در حال حاضر محورهای ورودی به شهر تهران نیز تردد خودروها بصورت روان و عادی در جریان است.
وی وضعیت جوی جاده های استان تهران در روز چهارشنبه را نیمه ابری و ابری و بدون بارش اعلام کرد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران به رانندگان توصیه کرد با توجه به لغزندگی جاده ها و احتمال بارش در ساعات آینده با سرعت مطمئنه در جاده ها حرکت کنند و شهروندانی که قصد سفر در مناطق کوهستانی و شمالی کشور دارند، حتما با تجهیزات کامل زمستانی در این مناطق سفر کنند.
تهرام/7243/6003
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.