اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ، سردار اسکندر مومنی روز یکشنبه در دیدار با خانواده شهیدان سید علیرضا و سید محسن محمدی شهرستان ورامین اظهارداشت: خانواده معظم شهداء سرمایه های ارزشمند نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ثمره خون شهدای آنان است.
وی افزود : امروز همه افراد وظیفه دارند تا در برابر طوفان تبلیغات دشمن ایستادگی کنند و زنده نگاه داشتن خاطره شهدا مهمترین راه برای مقابله با این هجمه ها است.
وی از خانواده معظم شهدا و ایثاگران به عنوان الگوی های عینی استقامت و صبور یاد کرد و افزود شهدا با ایثار و فداکاری، شجاعانه در راه اعتلای امنیت و آرامش کشور تا پای جان ایستادگی کردند و دراین راه با نثار خون خود ، جام شهادت را سر کشیدند تا پرچم امنیت در کشور پر افتخار ایران اسلامی همیشه در اهتزاز بماند.
مومنی اظهار کرد: جامعه برای همیشه مدیون خون پاک شهدای پر افتخار انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس است و یقنا برای حفظ اقتدار و امنیت جامعه باید ادامه دهنده راه شهیدان باشیم.
جانشین فرمانده ناجا گفت: خانواده‌ شهداء و ایثارگران بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند که یاد آنان اشاعه دهنده ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه محسوب می‌شود.
سردار مومنی در سفر یک روزه خود به شهرستان ورامین ، علاوه بر دیدار با پرسنل فرماندهی انتظامی شرق استان تهران ، مرکز جامع فوریت های پلیسی 110 شرق استان را افتتاح کرد.
فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین ، قرچک ، پیشوا ، پاکدشت ، پردیس ، دماوند و وفیروزکوه را بر عهده دارد.
دشت ورامین در طول دوران هشت سال دفاع مقدس یک هزار و 400 شهید تقدیم اسلام کرده است.
تهرام/7254//1348
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.