اخبار مرتبط

محمد توکلی دبیر کارگروه بررسی و پیگیری تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی پوشاک‌ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کارگروه تلاش می کند قیمت گذاری کارخانه های نساجی و پارچه به گونه ای انجام شود که مواد اولیه با قیمت مناسب در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد.
وی با بیان اینکه در زمان حاضر قیمت مواد اولیه تولیدکنندگان پوشاک کاذب و دو برابر نرخ پارچه و نخ قیمت گذاری و به بازار عرضه می شود خاطرنشان کرد: هر کارخانه ای که با این کارگروه همکاری کند زیرپوشش و حمایت سازمان صنعت، معدن و تجارت قرار خواهد گرفت.
توکلی اضافه کرد: متخلفان نیز به تعزیرات حکومتی معرفی و با آنها برخورد می شود.
وی با بیان اینکه ریاست این کارگروه با یدالله صادقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران است اظهارداشت: معاون اول رئیس جمهوری حمایت خود از تجار را اعلام کرده تا مواد اولیه با قیمت واقعی به دست تولیدکنندگان برسد.
دبیر کارگروه بررسی و پیگیری تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی پوشاک‌ افزود: این کارگروه در جلسات خود در خصوص تولید نوع پارچه تصمیم می گیرد، علاوه بر آن اگر پارچه ای مازاد نداشته باشد از صادرات آن جلوگیری می شود.
وی با اشاره به اینکه قرار است کمیته هایی با پنج عضو از جمله کمیته گردباف، نساجی، تخت چرم و نخ ذیل این کارگروه تشکیل شود اظهارداشت: تلاش می شود واسطه ها حذف تا قیمت هایی که تا دو برابر بالاتر به دست کارخانجات تولیدکننده می رسد کاهش یابد.
توکلی یادآورشد: کارشناسان با بررسی های لازم قیمت واقعی را مشخص می کنند و با کارخانه های متخلف برخورد خواهد شد.
وی از کارخانه ها خواست همکاری های لازم با این کارگروه را داشته باشند تا قیمت های کاذب شکسته شود.
دبیر کارگروه بررسی و پیگیری تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی پوشاک‌ یادآور شد: هر تاجری که با این کارگروه همکاری کند تحت حمایت های سازمان صنعت، معدن و تجارت قرار خواهد گرفت و می تواند از ارز دولتی استفاده کند.
تهرام/9353/ 1008
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.