اخبار مرتبط

به گزارش عصر چهارشنبه ایرنا، سردار حسین رحیمی در نخستین کارگاه مسئولیت سایبری که در فرهنگسرای گلستان درشرق تهران برگزاری شد، افزود: مسئولیت پلیس در جامعه حمایتی، مراقبتی و مواظبتی بوده و برقراری نظم و امنیت بنیادی ترین و اصلی ترین نماد در جامعه بوده که برعهده این نیرو است .
وی محصول تلاش نیروی انتظامی را امنیت مثال زدنی دانست و اظهارداشت: سال هاست دشمنان در صدد هستند که با مسلح کردن گروهک های معاند امنیت کشور را خدشه دار کنند که ما در خصوص مقابله با این موضوع کوتاهی نخواهیم کرد.
سردار رحیمی تاکید کرد: پلیس با همه توان در خدمت کسانی است که به دنبال اشتغال هستند و با قدرت از این بخش دفاع خواهیم کرد.
وی همچنین به اتفاقات اخیر در بازار تهران نیز اشاره کرد و افزود: پلیس در این اتفاقات تمام تلاش خود را داشت تا کوچکترین خدشه ای از سوی اراذل و اوباش به کسبه وارد نشود
سردار رحیمی با بیان اینکه امروزه شاهد ایجاد مشاغل نوین در فضای سایبر و مجازی در کشور هستیم افزود: طبیعتا فرصت طلبان و متخلفان در صدد هستند که از این فضا سوء استفاده کنند و درچند ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش 50 درصدی جرائم سایبری بودیم.
سردار رحیمی خاطرنشان کرد: پلیس نیز از افرادی که خدمات استارت آپ به شهروندان ارائه می دهد حمایت و مراقبت می کند.
تهرام/7247 / 1539
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.