اخبار مرتبط

دونالد ترامپ همچون آستانه انتخابات 2016، بار دیگر ادعای تقلب احتمالی توسط دموکرات ها را این بار در انتخابات 2020 مطرح کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، وب سایت واشنگتن اگزماینر در گزارشی نوشت «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا با انتشار یک توئیت بار دیگر از سیاست های دموکرات های کنگره آمریکا انتقاد کرد و بار دیگر بحث احتمال تقلب در انتخابات ریاست جمهوری آتی را مطرح کرد و گفت آنها خودشان می دانند که نمی توانند «به طور مشروع» در انتخابات سال 2020 میلادی پیروز شوند.

ترامپ در توئیتی نوشت: «اعضای دموکرات کنگره دیروز شرارت به خرج دادند و همه کارت های خود را برای تمامی افراد رو کردند. زمانی که جمهوری خواهان در اکثریت بودند، آنها هرگز این چنین از روی تنفر و با تحقیر دیگران عمل نکردند. دموکرات ها (در حالی) برای بدست آوردن پیروزی در انتخابات سال 2020 می کوشند درحالی که می دانند قادر نیستند به طور قانونی در آن پیروز شوند!»

ترامپ همچنین با انتشار یک توئیت دیگر از سیاست های اقتصادی دولت «باراک اوباما» رئیس جمهور پیشین آمریکا انتقاد کرد.

ترامپ نوشت «با وجود قوانین دولت باراک اوباما و موانعی که باعث از بین رفتن فرصت های شغلی در کشور می شد، اوضاع اقتصادی ما در حال حاضر عالی است. اگر چنین تفکری در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 پیروز شده بود، اقتصاد آمریکا هم اکنون در رکود به سر می برد و ما در حال سقوط بودیم! اجازه ندهید دموکرات ها (در انتخابات آینده) شما را فریب دهند.»

این هجمه از سوی ترامپ علیه دموکرات ها درحالی است که آنها در انتخابات 2020 پر تعداد وارد شده اند. پس از انتخابات میان دوره ای بسیاری از زنان، لیبرال ها، اقلیت ها و دموکرات های جوان پیروز میدان شده اند و عرصه را بر ترامپ تنگ کرده اند.

 

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.