اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سعید زرین ‌فر روز شنبه در نشست با مسئولان تعزیرات حکومتی استان بوشهر افزود: شرکت‌های هواپیمایی با توجه به قیمت‌گذاری حداقلی و حداکثری در برخی مواقع قیمت بلیت پرواز بوشهر به تهران را از حد معمول نیز ارزان‌ تر می فروشند ولی بتازگی 2 شرکت آژانس هواپیمایی بوشهر به گران‌فروشی پروازهای ‌چارتری‌ اقدام کردند.
وی بیان کرد: قیمت بلیت پروازهای داخلی براساس قانون برنامه توسعه شناور است اما برای هر یک از شرکت‌های هواپیمایی براساس شرایط آنها میزان حداقلی و حداکثری تعیین شده است.
زرین‌فر ادامه داد: شرکت‌های هواپیمایی نمی‌توانند با هر قیمتی که بخواهند نرخ بلیت هواپیما را تعیین و به فروش برسانند ولی با این وجود در هفته‌های اخیر بعضی از شرکت‌های چارتر کننده هواپیما بنا به هر دلیل و توجیهی، بلیت پرواز بوشهر به تهران را بیش از حد تعیین شده به فروش رساندند که این مهم تخلف آشکار و سبب نارضایتی مردم شد.
وی گفت: در این ارتباط اداره کل تعزیرات حکومتی استان بوشهر در پی افزایش قیمت بلیت پروازهای یاد شده برای 2 شرکت چارتر کننده، پرونده تخلفات تشکیل دادخ و خواستار برخورد قاطع و جریمه آنها شده است.
زرین فر افزود: به سبب اینکه ادارات مرکزی 2 شرکت چارتر کننده هواپیمایی یاد شده در استان‌های تهران و خراسان مستقر است پیگیری از طریق مراجع قضایی و دستگاه‌های مرتبط این استان‌ها آغاز شده است.
7212/6043**
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.