اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، فرماندار دشتی روز شنبه در این مراسم که در سالن شهدای فرهنگی شهر خورموج برگزار شد افزود: اجرای این همایش به یاد این شهدا باعث انتقال فرهنگ شجاعت، مقاومت و ایثارگری به نسل جوان خواهد شد.
عبدالله نادری افزود: انجمن نمایش و گروه نقالی شهرستان دشتی از گروه های فعال هنری و پیشتاز در زمینه معرفی هنر نقالی در استان بوشهر و کشور است.
نادری از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی که زمینه کشف و شکوفایی استعدادهای هنری کودکان و نوجوانان این شهرستان را فراهم کرده قدردانی کرد.
وی اضافه کرد: امروز همه مسئولان شهرستان دشتی از جمله شهرداران و دهیاران در کنار هنرمندان شهرستان هستند و باید با توسعه زیرساخت های هنری باعث توسعه هنرهای بومی منطقه شوند.
وی تاکید کرد: برگزاری این همایش بسیار ارزشمند هنری در شرایطی که همه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی سعی دارند روحیه انقلابی و حماسی جوانان ما را تضعیف کنند بسیار خوب است و باعث تقویت روحیه حماسی، مقاومت و ایستادگی سربلندی ایران اسلامی خواهد شد.
در این مراسم نقالی توسط گروه رخش اندیشه با همراهی گروه موسیقی نگین دشتی به یاد سرداران شهید مهدوی و توسلی به زیبایی اجرا شد.
در پایان با اهدای لوح تقدیر وهدایایی از هنرمندان نونهال شهرستان تجلیل شد.
شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی با 40 هزار نفرجمعیت در 80 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.
7206/6043**
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.