اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، احمد بهروزیان فر پنجشنبه شب در جمع خبرنگاران در عسلویه با اشاره به بروز برخی نگرانی ها در خصوص فعالیت تیم فوتبال پارس جنوبی جم در لیگ برتر فوتبال افزود: با همت و نگاه ویژه استاندار، نماینده مردم کنگان، دیر و جم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار جم نماینده استان امسال حضور شایسته تری در لیگ برتر فوتبال خواهد داشت.
وی بیان کرد: بزرگترین سرمایه ورزش و تیم پارس جنوبی جم بی شک هواداران هستند و دغدغه های آنان در خصوص این تیم قابل ستایش است.
بهروزیان فر تاکید کرد: هواداران تیم پارس جنوبی جم باید به خادمان خود در عرصه دولت و خانه ملت اعتماد داشته باشند زیرا آنها با جدیت تمام پیگیر موضوع رفع مشکلات تیم هستند.
وی گفت: مشکلات کنونی تیم پارس جنوبی جم با حوصله، تدبیر و همدلی قابل حل است و امید می رود با تدابیر لحاظ شده به ویژه در مجموعه منطقه ویژه پارس جنوبی به زودی مشکلات این تیم برطرف شود.
بهروزیان فر ادامه داد: این روزها در فضای مجازی برخی اخبار ناامید کننده از سوی برخی افراد منتشر شده که هیچ وجاهت قانونی ندارد.
وی گفت: بر هم زدن فضای تعامل، نشر برخی خبرهای نا امید کننده و ایجاد فضایی مشوش کمکی به تیم نمی کند و باید همه کمک کنیم تا در آرامش مشکلات تیم پرطرفدار پارس جنوبی جم حل و شاهد درخشش آن در لیگ برتر فوتبال کشور باشیم.
7212/6047
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.