اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر در این آیین در مدرسه سعادت بوشهر گفت: از این شمار 800 پایگاه ویژه جمع آوری کمک های مدارس، 21 پایگاه ثابت، 40 پایگاه سیار در شهرها و میدان های اصلی، 30 پایگاه در مراکز نیکوکاری و 18 پایگاه نیز در محل مصلا های نماز جمعه برپاست.
وی اضافه کرد: ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری در بین دانش آموزان به عنوان سفیران فرهنگی و همیاران معنوی کمیته امداد از جمله هد فهای برپایی جشن نیکوکاری است.
احمد لطفی افزود: استفاده از فضای فکری و برنامه ای اولیای دانش آموزان برای مشارکت در برنامه های همیاری با کمیته امداد در دستور کار قرار دارد.
وی اظهارکرد: اگر پیام نیکوکاری در مدرسه ها جاری شود از ابتدا تا انتهای سال شاهد برگزاری جشن نیکوکاری در مدرسه ها خواهیم بود و از این راه خیلی از مسائل و مشکلات مدرسه ها با تقویت روحیه نیکوکاری برطرف می شود.
لطفی بیان کرد: کمک های جمع آوری شده در مدرسه ها در اختیار دانش آموزان نیازمند همان مدرسه قرار می گیرد.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: جشن نیکوکاری هرسال با هدف ترویج احسان و نیکوکاری و تامین نیازمندی‌های شب عید خانوارهای زیرپوشش با همت کمیته امداد و همکاری صداوسیما، آموزش‌ وپرورش وسازمان بسیج برگزار می‌ شود.
وی یادآور شد: همه کمک‌های دریافت شده مردمی تا پیش از پایان سال جدید بین نیازمندان توزیع می شود.
لطفی با اشاره به اینکه جشن نیکوکاری فرصتی برای مهربانی به محرومان است گفت: شعار امسال این جشن با عنوان 'جوانه لبخند می‌ کاریم' نام گذاری شده است.
وی با اشاره به نحوه پرداخت کمک‌های الکترونیکی به جشن نیکوکاری اظهارکرد: افرادی که به هر دلیل نمی ‌توانند در پایگاه‌های جشن نیکوکاری حضور پیدا کنند، می‌توانند از طریق درگاه الکترونیکی آنی پرداخت با شماره گیری #077*1*8877* و یا از طریق شماره حساب 0105753982009 نزد بانک ملی، کمک‌های نقدی خود را به حساب جشن نیکوکاری پرداخت کنند تا به دست نیازمندان برسد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: هدف از برگزاری جشن عاطفه ها در مدارس تقویت حس نوع دوستی و کمک به دیگران در دانش آموزان است.
ناصرکرمی افزود: فراهم کردن شرایط تحصیل برای همه دانش آموزان از وظایف همه آحاد جامعه است که این مهم همدلی و مشارکت مردم، دستگاه های اجرایی و خیران را می طلبد.
در زمان حاضر 66هزار نفر در قالب 32 هزار خانوار مددجو معادل 7درصد جمعیت استان بوشهر زیرپوشش کمیته امداد قراردارند.
6047/6043**
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.