اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، علی ربیعی روز پنجشنبه در آئین بهره برداری از طرح های گازرسانی به روستاهای شیف، هلیله و بندرگاه استان بوشهر افزود: برای تحقق این مهم در حوزه های مختلف برنامه ریزی و چاره اندیشی لازم انجام شده است.
وی بیان کرد: در راستای بهبود زندگی مردم در حوزه های زیرساختی رفع نیازهای شهرها و روستاها با اجرای طرح های مختلفی در حوزه برق، گاز، آبرسانی سرعت پیدا کرده که نمود این امر امروز در استان بوشهر است که چندین طرح عمرانی و درمانی به بهره برداری رسید و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
ربیعی در ادامه با اشاره به ضرورت استخدام نیروی های بومی در پارس جنوبی گفت: در راستای افزایش میزان اشتغالزایی در استان بوشهر اشتغال نیروهای بومی در پارس جنوبی مورد توجه ویژه مسئولان است.
وی در ارتباط با ساکنان جزیره شیف نیز گفت: همزیستی مسالمت آمیز شیعه و سنی در این جزیره نمودعینی اتحاد و همدلی بین مسلمانان است.
ربیعی افزود: اتحاد و همدلی رمز اصلی برای حل مشکلات است که این مهم در استان بوشهر با همدلی و همفکری مردم بخوبی قابل مشاهده است.
وی ادامه داد: همفکری و همدلی همچنین راه رسیدن به سعادت است که در بین مسئولان بوشهر توسعه قابل قبولی به خود گرفته است.
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر نیز گفت: در استان بوشهر ضریب نفوذ گاز در روستاها از 34 درصد به 90 درصد و در شهرها از 72 درصد به 98.5 درصد افزایش پیدا کرده است.
غلامعباس حسینی افزود: در هفته دولت 70 پروژه گازرسانی با 740 میلیارد ریال اعتبار سرمایه‌گذاری شد که در قالب آن 43 روستا، 2 شهر و 18 واحد صنعتی و تولیدی از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.
در این آئین عملیات گازرسانی به روستای جزیره شیف و 2 روستای هلیله و بندرگاه بعنوان 2 روستای همجوار نیروگاه اتمی که پس از گذشت 40 سال در دولت یازدهم وضعیت اسکان آنها ساماندهی شد با 19 میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.
7212/6045**خبرنگار: عبدالصمد شهریاری**انتشار دهنده: اکبر اقبال مجرد
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.