اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سیدعلی پاک نژاد روز پنجشنبه در نشست خبری با خبرنگاران بمناسبت هفته دولت افزود: راه گناوه - میشان ، گناوه گوره - گچساران، گناوه- دیلم ، بندر ریگ - گناوه و جاده دسترسی ساحلی گناوه به 3 روستای گردشگری از طرح هایی است که به توسعه و رونق این شهرستان بخصوص تجاری و گردشگری کمک شایانی می کند.
وی اظهارکرد: جاده گناوه به میشان که این شهرستان را به استان فارس اتصال می کند و جاده گناوه گوره به گچساران در حال احداث و جاده گناوه به دیلم به مراحل پایانی رسیده و تنها 4 کیلومتر آن بدلیل داشتن معارض باقی مانده که امیدواریم با همکاری مردم هرچه زودتر این قطعه نیز تکمیل و 5 کیلومتر جاده ساحلی ریگ به گناوه نیز انجام شده است.
وی گفت: روشنایی قطعه میدان امام علی (ع) تا روستای مال قاید و تعریض میدان امام علی (ع) تا بسیج ، استخر دانش آموزی، مرکز رفاهی فرهنگیان، سالن اجتماعات آموزش وپرورش به همت خیر ، پل ورودی شهر، پل خور گردشگری ، خیابان حرم تا حرم و احداث 11 خانه برای پزشکان و 6 خانه بهداشت روستایی از عمده طرح هایی است که امسال اجرایی و عمده آنان به بهره برداری خواهد رسید.
پاک نژاد ، گازرسانی به حدود 100 درصد از روستاها و شهرهای گناوه و ریگ را از دیگر دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید عنوان کرد و افزود: درحالیکه تا قبل از سال 92 تنها 27 کیلومتر شبکه گازرسانی در این شهرستان شده بود از سال 92 تاکنون 250 کیلومتر در روستاها و 200 کیلومتر در شهرهای گناوه وریگ شبکه گذاری شده است.
فرماندار گناوه با بیان اینکه اعتبارات امسال این شهرستان با افزایش 2 برابری نسبت به سال قبل از 370 میلیارد ریال به 700 میلیارد ریال افزایش یافته است، گفت: در بودجه تصویبی امسال این شهرستان مطالبه های مردمی که حاصل نشست های هم اندیشی با استانداربوشهر بوده درنظر گرفته شد.
وی گفت: در هفته دولت امسال 50 طرح با اعتبار 600 میلیارد ریال در این شهرستان افتتاح و اجرایی شد.
این نشست در قالب گشت دریایی در کشتی تفریحی برگزار و تعدادی از مسئولان و خانواده های آنان حضور داشتند.
6045/6164** خبرنگار: نعمت الله بهروزی** انتشار دهنده: اکبر اقبال مجرد
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.