اخبار مرتبط

محمد نجفی روز جمعه در حاشیه افتتاحیه این دور از مسابقات درگفت و گو با ایرنا افزود: این مسابقات با حضور 27 تیم در قالب پنج گروه چهار و پنج تیمی آغاز شده که استان بوشهر 2 گروه از این مسابقات را میزبانی می کند.
وی یادآورشد: تیم های جوانان پارس جنوبی جم، دریانوردان بوشهر و موج گناوه سه تیم استان بوشهر در این دور از مسابقات هستند.
نجفی افزود: تیم دریانوردان بوشهر در زمین فوتبال ساحلی بوشهر (واقع در پارک مرجان) به مصاف حریفان خود می رود و تیم پارس جنوبی بوشهر نیز در دهکده گردشگری بوشهر پذیرای تیم های هم گروه خود است و تیم موج گناوه نیز در بندر گز بازی های خود را برگزار می کند.
وی ادامه داد: در گروه یک این دور از مسابقات که به میزبانی تیم پارس جنوبی برگزار می شود تیم های ، فرش رضا مبارکه اصفهان، سرخپوشان کرمانشاه، کیان رامهرمز، ایفا یزد و نماینده چالوس حضور دارند.
نجفی اظهارداشت: در گروه سوم نیز که به میزبانی دریانوردان برگزار می شود تیم های مقاومت گلسا پوش یزد، دهیاری صاق آباد، شهدای چلیچه، کیان آریا اصفهان و فدک ارومیه قرار دارند.
رئیس هیات فوتبال استان بوشهر ادامه داد: موج گناوه دیگر نماینده استان نیز در در گروه چهارم بازی ها در بندرگز با حریفان خود دیدار می کند.
نجفی یادآور شد: از هر گروه 2 تیم به مرحله دوم صعود و مسابقات این مرحله در 2 گروه پنج تیمی برگزار می شود که در نهایت از این 2 گروه چهار تیم برتر راهی نیمه نهایی می شوند.
7212/ 6045**خبرنگار: عبدالصمد شهریاری** انتشار دهنده: اکبر اقبال مجرد

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.