اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز چهارشنبه در جمع دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه پیام نور بوشهر افزود: این وظیفه دولت است که آرای مردم را پاس بدارد و در راه پاسداشت اعتماد مردم دولتمردان باید همه تلاش خود را به کارگیرند.
وی با بیان اینکه این رای برای مردم و دولتمردان پیام دارد ادامه داد: مرم با رای بالای خود خواستار ادامه راه دولت با اصلاح مشکلات گذشته شدند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: امیدواریم دولت نیز با رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت با اقتدار کارخود را ادامه دهد.
وی با اشاره به نقش دانشگاهیان در انتخابات افزود: دانشگاهیان توانستند با برگزاری بحث و گفت و گو درمحیط دانشگاه وجامعه مردم را به شرکت موثر در انتخابات ترغیب کنند.
گراوند ضمن گرامیداشت حماسه سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر بیان کرد: از مردم استان بوشهر برای مشارکت 77.6درصدی و خلق حماسه 29 اردیبهشت سپاسگزاری می کنم.
وی تاکید کرد: امروز در همسایگی ما عربستان برای تامین امنیت خود بیش از 110 میلیاردلار اسلحه خریداری می کند و دست به دامان زر و زور می شود ولی جمهوری اسلامی امنیتش را از صندوقهای رای می گیرد.
گراوند، در باره توسعه دانشگاه ها گفت: ضرورت و نیاز امروز کشور حرکت برمبنای برنامه ای مدون است و در بحث توسعه دانشگاه ها نیز ما همواره باید سند آمایش سرزمینی را مدنظرداشته باشیم.
6047/6043**
خبرنگار: موناعیدان* انتشاردهنده: خدانظرخواجه

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.