اخبار مرتبط

فاطمه صفری زاده روز یکشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: برای بزرگداشت هفته بوشهر از 12 تا 18 اسفندماه تاکنون برنامه متنوعی در سطح شهر بوشهر برگزار شده است.
وی بیان کرد: در این ارتباط تجلیل ازنخستین مسئولان بوشهر و پیشکسوتان بود که با حضور شهروندان با شکوه خاصی برگزار شد.
صفری زاده تاکید کرد: عمده هدف برگزاری این آئین تجلیل از مقام شامخ انسان هایی بود که در طول زندگی عزتمندانه خود خدمات شایانی برای بوشهر ارزانی داشته اند.
وی در ارتباط با افراد تجلیل شده یادآور شد: اسماعیل آماره با سابقه 60 سال کار دریانوردی، عبدالمحمد پوربهی پیشکسوت خوش نام فوتبال بوشهر و باشگاه شاهین، احمد مدرسی اولین استاندار بوشهر پس از انقلاب، فتح الله محمدی نخستین فرمانده سپاه شهر بوشهر، غلامرضا محمدعلی پور نخستین شهردار بندر بوشهر پس از انقلاب، محمد تقی واعظی دبیر مدارس بوشهر، اسکندراحمدنیا شاعر، روزنامه نگار و پیشکسوت مطبوعات بوشهر، علی اکبر هنرور پیشکسوت موسیقی، ابوالقاسم ایرانی شاعر پیشکسوت و حسین ماهینی به عنوان اولین فوتبالیست بوشهری شرکت‌کننده در جام جهانی افرادی بودند که در این آیین تجلیل شدند.
18 اسفند سالروز تاسیس مدرسه تاریخی سعادت روز بوشهر نام گرفته و هر ساله در هفته منتهی به این روز ویژه برنامه های مختلفی برای گرامیداشت این مناسبت در شهر بوشهر برگزار می شود.
7212/6043** خبرنگار: عبدالصمد شهریاری** انتشار دهنده: خدانظر خواجه

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.