اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، روابط عمومی استانداری بوشهر، روز یکشنبه به نقل از مصطفی سالاری در نشست با شهرداران افزود: شهرداری‌ها حتی به صورت غیر مستقیم هم در انتخابات دخالت نکنند و عملکرد آنان بیانگر حمایت از قشر یا طیف خاصی نباشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به درپیش بودن نوروز اظهارکرد: شهرداران استان باید از این فرصت برای درآمدزایی بیشتر استفاده کنند.
سالاری بیان کرد: شهرداری‌هایی که ظرفیت ایجاد اشتغال با استفاده از ظرفیت گردشگری دارند باید شرایط لازم برای این مهم را در نوروز فراهم کنند.
وی بیان کرد: با توجه به ظرفیت گردشگری در بیشتر شهرهای استان، شهرداران گردشگری را با نگاه اشتغال زایی و درآمد زایی دنبال و سال آینده پروژه‌های خود را به سمت پروژه‌های عمرانی هدایت کنند.
سالاری افزود: سال آینده یکهزار میلیارد ریال برای بخش گردشگری با هدف ایجاد درآمد اختصاص می یابد.
وی گفت: با برنامه ‌ریزی صورت گرفته پیش بینی می‌ شود تا پایان امسال 515 شغل در دهکده گردشگری بوشهر ایجاد شود.
استاندار بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: در برخورد با تخلف هایی که با حق و حقوق مردم ارتباط دارد کوتاهی و مسامحه نخواهیم کرد.
سالاری با قدردانی از تلاش و هماهنگی شهرداران در جریان وقوع سیل بهمن ماه امسال در استان بوشهر افزود: درجریان سیل، کار بموقع و منظمی انجام و این امر سبب شد تلفات و مجروح نداشته باشیم هر چند یک نفر به دلیل شدت بارندگی و فروریختن سقف فوت شد.
استاندار بوشهر در باره برگزاری نشست‌های هم اندیشی شهرهای این استان گفت: این نشست‌ها تا پایان امسال دنبال و مصوبه های آن به وسیله شهرداری‌ها و مدیران کل دستگاههای اجرایی دنبال می ‌شود.
6047/6043** خبرنگار: موناعیدان* انتشاردهنده: خدانظرخواجه

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.