اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، احمد بهروزیان ‌فرد روز دوشنبه در نشست بررسی پروژه های ورزشی شهرستان دشتی افزود: با این اعتبارخوابگاه ورزشکاران، جایگاه ویژه ورزشگاه تختی شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی و سالن های ورزشی در روستاهای باغان، کلل و چاوشی احداث و تکمیل خواهد شد.
وی اضافه کرد: یکی از مهمترین پروژه ها که از مطالبات بحق ورزشکاران دشتی جایگاه ویژه ورزشگاه تختی است که سالها نیمه کاره مانده بود اما با حمایت ویژه فرماندار و تامین اعتبار لازم بزودی این پروژه مهم ورزشی در شهر خورموج تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.
بهروزیان فرد بیان کرد: با افتتاح این پروژه مشکل فضا برای فعالیت هیات های ورزشی در شهرستان دشتی برطرف می شود.
وی اضافه کرد: در سه سال گذشته چند پروژه مهم ورزشی از جمله ورزشگاه شماره 2 خورموج، سالن ورزشی روستای زیارت ساحلی و 23 زمین چمن مصنوعی در شهرها و روستاهای دشتی افتتاح شد که زیر ساخت های ورزشی برای فعالیت جوانان این شهرستان را توسعه داده است.
بهروزیان فرود یاد آور شد: بزودی عملیات اجرایی 2 سالن ورزشی سقف کوتاه برای فعالیت هیات های ورزشی در دشتی آغاز خواهد شد.
فرماندار دشتی گفت: 2 پروژه خوابگاه ورزشکاران و جایگاه ویژه ورزشگاه تختی خورموج با پیشرفت 50 درصدی در دست اجراست که در هفته دولت امسال به بهره برداری خواهد رسید.
عبدالله نادری افزوذ: توسعه زیر ساخت های ورزشی از برنامه مهم دولت تدبیر و امید است که باعث پر کردن بهینه اوقات فراغت جوانان و نوجوانان و ترویج فضای شادی ونشاط و کشف استعدادهای جوانان دشتی در رشته های مختلف ورزشی می شود.
شهرستان دشتی با 86 هزار نفر جمعیت در 80 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.
6043/7206
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.