اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا سرهنگ سهراب انبارکی در گفت وگو با ایرنا افزود: همچنین تاکنون تعداد 7 هزار و 200 بطری آب معدنی، 150 عدد پتو، 3 هزار کیلوگرم خرما، یک هزار و 200 کیلوگرم برنج، 50 سبد کالا شامل مواد غذایی ضروری ازجمله روغن، قند، شکر ، 250 قوطی انواع کنسرو و 200 دست البسه جمع آوری شده است که به همراه کمک ­های نقدی جمع آوری شده در روزهای آینده برای مناطق آسیب دیده از سیل ارسال می شود.
وی یادآورشد: کمک ­های جمع ­آوری شده توسط بسیج تنها بخشی از کمک ­های مردم استان بوشهر به مناطق سیل ­زده است و نهادهای دیگر نیز مشغول جمع ­آوری کمک ­های نقدی و غیرنقدی مردم استان برای مردم این مناطق هستند که پیش ­بینی می ­شود با توجه به پایان تعطیلات و سفرهای نوروزی، میزان کمک ها افزایش یابد.
معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اظهارداشت: گروه ­های جهادی پایگاه ­ها، حوزه­ ها و اقشار مختلف بسیج این استان آماده اعزام به مناطق آسیب دیده از سیل هستند که برای اعزام این افراد منتظر انجام هماهنگی ­های لازم با رده ­های بالاتر هستیم.
سرهنگ انبارکی گفت: افراد خیر و نیک اندیش استان بوشهر می ­توانند کمک ­های نقدی خود به مناطق سیل­ زده را به حساب حوادث غیرمترقبه سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر به شماره 1610431088800451 نزد بانک انصار واریز و کمک ­های غیرنقدی را نیز به پایگاه ­ها و حوزه ­های مقاومت بسیج محل سکونت خود تحویل دهند.
وی افزود: کمک ­های نقدی به علت این که قابلیت تبدیل به کالاهای ضروری دارند و از نظر حمل و نقل نیز آسان ­تر به دست مناطق سیل ­زده می ­رسند اولویت اول نیازهای مردم این مناطق است و در زمینه کمک ­های غیرنقدی نیز با توجه به سردی هوای مناطق آسیب دیده از سیل، پتو، البسه و آب معدنی نسبت به سایر اقلام در اولویت قرار دارد.
7212/6045
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.