اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، ناوسالاریکم احمد دولابی روز چهارشنبه در نشست ستاد مدیریت بحران استان بوشهر افزود: همچنین آمادگی ارسال شناور، بالگرد و دیگر تجهیزات مورد نیاز از منطقه دوم نیروی دریایی سپاه برای یاری رساندن به سیل‌زدگان وجود دارد.
وی بیان کرد: در جاری شدن سیل در استان‌های مختلف سپاه پاسداران با همه امکانات و نیروهای مجرب و توانمند در کنار مردم ایستاده است.
دولابی ادامه داد: از 28 اسفند ماه گذشته منطقه دوم نیروی دریایی سپاهبرای مردم ‌یاری در 2 شیفت کاری با امکانات لازم نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز آماده باش است.
وی افزود: اکنون نیروها و تجهیزات منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در امور تخصصی مهندسی و امور مختلف برای پشتیبانی و کارهای فنی در حال خدمت رسانی به مناطق سیل‌زده هستند.
مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: همچنین 18 قایق تندرو و صیادی این اداره کل برای یاری رسانی به مناطق سیل‌زده استان‌های مختلف، آماده ارسال است.
عباسعلی زنده‌بودی افزود: از این شمار پنج قایق با تجهیزات امدادی در دیلم، 10 قایق صیادی در گناوه و 3 قایق تندرو حفاظت منابع آبزیان شیلات بوشهر آماده باش برای اعزام و ارائه خدمات لازم به آسیب دیدگان از سیل در استان‌های مختلف است.
وی بیان کرد: تجهیزات شناوری و نیروهای انسانی متخصص و توانمند از ویژگی جامعه شیلاتی و صیادی استان بوشهر است.
زنده بودی اظهار داشت: جامعه صیادی استان بوشهر در پهنه 937 کیلومتری خلیج فارس مستقر هستند که علاوه بر صیانت از مرزهای دریایی همواره برای یاری رساندن به آسیب دیدگان آماده باش هستند.
6043/7212
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.